• Plautuvės

  Plautuvės

  Siūlome dirbtinio granito virtuvines plautuves. Vizualiai dirbtinis granitas mažai kuo skiriasi nuo natūralaus akmens, o kai kuriomis savo savybėmis netgi jį lenkia. Tokios plautuvės pasižymi lengvesne priežiūra, ilgaamžiškumu, gali būti keleto spalvų ir nebarška.
 • Viryklės

  Viryklės

  Į baldus montuojamos viryklės – tai komplektai, sudaryti iš orkaitės ir maisto gaminimo paviršiaus (kaitlentės). Kaitlentės valdymo jungikliai gali būti ant orkaitės (tada abu prietaisai montuojami kartu), arba savarankiški, esantys ant kaitlentės (dažniausiai sensorinis).
 • Orkaitės

  Orkaitės

  Mūsų siūlomos į baldus montuojamos orkaitės yra nepriklausomos. Jos nejungiamos kartu su maisto ruošimo paviršiumi ir gali būti montuojamos atskirai. Orkaitės skiriasi savo dizainu ir funkcijomis.
 • Elektrinės kaitlentės

  Elektrinės kaitlentės

  Mūsų siūlomi į baldus montuojami elektriniai maisto ruošimo paviršiai yra nepriklausomi (su savo sensoriniu valdymu), todėl gali būti montuojami atskirai nuo orkaitės. Taip pat siūlome ir indukcinius maisto gaminimo paviršius, kurių kaitvietės visiškai neįkaista, o temperatūra pakeliama elektromagnetinėmis bangomis.
 • Dujinės kaitlentės

  Dujinės kaitlentės

  Dujiniai maisto ruošimo paviršiai dažniausiai būna nepriklausomi (su savo valdymu). Jie gali būti ant metalinio, arba stiklinio pagrindo.
 • Kabinami gartraukiai

  Kabinami gartraukiai

  Ant sienos kabinami gartraukiai be savo pagrindinės paskirties yra ir, daugiau mažiau, interjero elementai. Todel jie daugiau skiriasi savo išvaizda, nei techninėmis savybėmis.
 • Įmontuojami gartraukiai

  Įmontuojami gartraukiai

  Į spintelę montuojamą gartraukį patartina rinktis tuomet, kai yra pageidavimas, kad pastarasis kuo mažiau matytūsi. Dažniausiai jie būna ištraukiami. Bet kuris gartraukis gali būti išvestas į ventiliacinę angą, arba dirbti recirkuliaciniu režimu, naudojant anglies filtrus.
 • Indaplovės

  Indaplovės

  Mūsų siūlomos įmontuojamos indaplovės yra visiškai uždengiamos baldų fasadais su valdymu ant durelių briaunos. Įmontuotos jos atrodo, kaip baldų komplekto spintelė ir leidžia nederinti jų prie bendro stiliaus.
 • Šaldytuvai

  Šaldytuvai

  Populiariausi įmontuojami šaldytuvai yra 178 cm. aukščio. Jie skiriasi šaldymo principu, šaldiklio ir šaldytuvo talpomis, kompresorių skaičiumi, valdymu ir durelių lankstais. Taip pat siūlome ir po stalviršiu montuojamus šaldytuvus.